معرفی انواع اکسیدان مو

by اکسیدان مو in آگوست 30, 2019

معرفی انواع اکسیدان مو

امروز در سایت اکسیدان مو در جواب شما کاربران عزیز که سوالات زیادی مثل
اگر اکسیدان خالی روی مو بزنید چه اتفاقی می افتد؟
نسبت اکسیدان به رنگ مو چقدر است؟
انواع برندهای اکسیدان مو کدامند؟
داشتید. سعی کردیم به تمام این سوالات و موضوع های مهم درمورد نحوه استفاده صحیح از اکسیدان پاسخ دهیم.

اکسیدان مو چیست؟

از اکسیدان در فرآیند رنگ کردن مو استفاده می شود. اکسیدان به عنوان فعال کننده رنگ مو استفاده میشود و نقش مهمی در رنگ کردن مو و درجه رنگ مو دارد. اکسیدان ها به صورت درصدی هستند و هرچه درصد آنها بیشتر باشد رنگ مو روشن تر می شود. اکسیدان موجب نفوذ رنگ به مو شده و باعث ثبات رنگ مو نیز می باشد.

همچنین بخوانید: تفاوت آمبره و بالیاژ چیست؟

اکسیدان مو به انگلیسی چی میشه؟

ترجمه کلمه اکسیدان به انگلیسی oxidant است.

اگر اکسیدان خالی روی مو بزنید چه اتفاقی می افتد؟

خیلی ساده میتوان گفت هیچ اتفاقی نمیفتد. خاصیت استفاده از اکسیدان در رنگ کردن مو این است که اکسیدان فعال کننده رنگ است و عمل رنگ کردن مو را سرعت می بخشد و با استفاده آن به تنهایی هیچ اتفاقی روی موی سر پدید نمی آید.

نسبت اکسیدان به رنگ مو چقدر است؟

نسبت اکسیدان به رنگ مو در تمام طیف های رنگی یک به یک ونیم است. یعنی اگر شما 100 میل رنگ دارید باید از 150 میل اکسیدان استفاده کنید. اما برای رنگ ساژ این نسبت سه برابر است. اگر اکسیدان کم باشد مو تیره تر و اگر زیاد باشد مو روشن تر خواهد شد. بنابراین باید به این نسبت ها دقت کنید تا رنگ موی مورد نظر شما به دست بیاید.

معرفی انواع اکسیدان مو

معرفی انواع اکسیدان مو

انواع برندهای اکسیدان مو کدامند؟

با توجه به تقاضای بازار برای رنگ مو و اکسیدان، شرکت های معتبر و بزرگی اکسیدان تولید می کنند. ما درادامه انواع برند اکسیدان را به شما معرفی میکنیم.

اکسیدان آتوسا
اکسیدان آرتین
اکسیدان آرکیا
اکسیدان آلبورا
اکسیدان مارال
اکسیدان آنیکا
اکسیدان استار
اکسیدان اکتیو
اکسیدان لیدی
اکسیدان پادینا
اکسیدان پروکسی
اکسیدان کمند

اکسیدان مو برای موی مردان و زنان کدامند؟

اکسیدان مو برای سهولت در رنگ کردن مو استفاده می شود و مردانه و زنانه ندارد. در هر صورت هرکسی که بخواهد موهای خود را رنگ کند باید از اکسیدان استفاده کند و تنها درصد اکسیدان و نسبت اکسیدان به رنگ مهم است.

همچنین بخوانید: رنگ مو چقدر باید روی سر بماند؟

اکسیدان 6 درصد برای چیست؟

از آن جایی که اکسیدان فعال کننده رنگ مو است پس باید در خرید آن دقت کرد اکسیدان درصدهای متفاوتی دارد:

اکسیدان 3%
اکسیدان 6%
اکسیدان 9%
اکسیدان 12%

که هرکدام از اینها برای طیف های مختلف مو به کار می رود.

اکسیدان 6%

نام دیگر این اکسیدان  ولوم 20 یا شماره 1 نیز هست. اکسیدان شماره 1 برای پوشش دهی موهای سفید بسیار مناسب است و هم چنین برای رنگ کردن ریشه و ابرو نیز استفاده میشود. اکسیدان 6% را میتوان به عنوان کاربردی ترین اکسیدان نام برد.

 

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و بتوانید با کمک گرفتن از راهکارهای سایت اکسیدان، از استفاده اکسیدان مناسب و رنگ موی خود راضی باشید. اگر شما نیز در تولید و فروش اکسیدان و لوازم زیبایی – آرایشی فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه فعالیت شما را نیز در این سایت اضافه کنیم. با اضافه شدن شما در این سایت کاربران بهتر و راحت تر می توانند با شما ارتباط برقرار کنند.

 

همچنین اگر‌ در تخصص دیگری فعالیت دارید ما برای دیگر تخصصات و موضوعات شما هم سایت داریم که‌ میتوانیم شما را در دیگر سایت های تخصصی مان قرار دهیم با ما‌تماس بگیرید

 

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply